Ohlédnutí za vánočním koncertem

23. 12. 2014

Vánoční koncert 2014

Již 9. rokem vystupuje v našem hostinci Pěvecký sbor studentů, studentek, absolventů a absolventek SZŠ v Havlíčkově Brodě. Sbor vede pí. Pavlína Kocmanová a Ing. Jiří Kletečka zajišťuje hudební doprovod na klávesy. Jsou dobře sehraný tým. Při každém koncertě nás něčím novým ve svém repertoáru překvapí.

vanocni-koncert-2014_33.jpg

Je příjemné sledovat, jak se postupně sál s ozdobeným vánočním stromečkem zaplňuje natěšenými návštěvníky, místními a také těmi, co dorazili z okolních obcí. Letos byla opět obsazena všechna místa k sezení, mnozí ještě museli stát. Vystoupení trvalo přibližně jednu hodinu a jako vždy si posluchači po potlesku na závěr vyžádali přídavek. Vždyť takové skladby, jako „Madona“ a nebo „Ježíšek“, nechybí na žádném vystoupení.

Přivítání sboru a zahájení koncertu obstarala pí. J. Vodičková, poděkování a předání květin na závěr starosta V. Pešek. Popřáli jsme také sboru a všem účastníkům příjemné vánoční svátky, hodně zdraví a spokojenosti v novém roce 2015. Už nyní víme, že příští koncert bude opět v neděli 13.12.2015. Že to je ještě daleko? Kdepak, čas plyne rychleji než voda. Budeme se jistě zase těšit.

Náhledy fotografií ze složky Vánoční koncert 2014