Vánoční koncert

14. 12. 2017

vanocni-koncert-2017.jpg

Vánoční koncert 10.12.

Tradice vánočních koncertů v naší obci začala v roce 2006. Na letošní druhou adventní neděli 10. prosince připadl už 11.roč-ník. Těší nás, že zájem posluchačů rok od roku stoupá, sešlo se jich 124. Mimo tištěných pozvánek byla informace o konání koncertu rozeslána do všech obcí svazku Podoubraví a také byla pozvánka na webových stránkách naší obce. Vánoční koncert se konal odpoledne ve 14.30 hod. Pěvecký sbor SZŠ  z Havl. Brodu zazpíval nové skladby, skladby známé a jednu pěknou píseň slovenskou. Každý rok na závěr musí zaznít žádaná Madona a Ježíšek. Jako malé poděkování za krásný zážitek dostala sbormistryně P. Kocmanová kytičku, publikum potěšilo dlouhotrvajícím potleskem. Občerstvení a krátké posezení se sborem bylo samozřejmostí. Na dobrovolném vstupném se vybralo 4.490,- Kč. Všichni přítomní, včetně sboru, byli pozváni na derniéru amatérsky ztvárněné pohádky „ S čerty nejsou žerty.“ Představení se velmi povedlo a stalo se pobídkou do dalšího ochotnického pokračování. Děti i dospělí hráli s chutí a s radostí. Jistě by nás všechny potěšilo, kdyby toto nadšení nevyprchalo. S přáním krásných vánočních svátků a pevného zdraví do blížícího se nového roku se návštěvníci postupně rozcházeli.

Fotografice z akce si můžete prohlédnout na tomto odkaze:

obecrusinov.rajce.idnes.cz/Vanocni_koncert_a_divadlo_S_certy_nejsou_zerty_12_2017/